Uczelnie dla uczniów
POLinfo.eu

WARIANT "ZOSTAŃ W DOMU"

Opis

2 marca 2013 roku odbyła się uroczysta inauguracja PW Junior, czyli zajęć dla młodzieży szkolnej na terenie Politechniki Warszawskiej. Natomiast w 2017 roku na bazie najlepszych światowych rozwiązań, po wielu latach przygotowań, w oparciu o doświadczenie i infrastrukturę PW powstał portal POLinfo.eu oferujący uczniom zajęcia z przedmiotów politechnicznych przez Internet.

11 marca 2020r. po ogłoszeniu tymczasowego zamknięcia szkół postanowiliśmy pomóc wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom w zdalnej edukacji przedmiotów ścisłych.

W tym celu zmodyfikowaliśmy nasz portal, aby był przystosowany do nauki w wariancie „Zostań w domu”.

W dniu 11.03.2020r. na POLinfo.eu znajdowało się ponad 6.000 materiałów, linków do materiałów oraz kursów e-learningowych z chemii, fizyki, informatyki i matematyki, zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Materiały skierowane są do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz szkół średnich. Wszystkie zostały zweryfikowane pod kątem merytorycznym przez pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej.

Ponadto oferujemy uczniom materiały dotyczące Przemysłu 4.0 oraz tworzenia gier komputerowych.

Do powrotu uczniów do szkół portal będzie non stop uzupełniany i modyfikowany.

Zostań w domu i ucz się z nami przedmiotów ścisłych!

Poszukujemy osób chętnych do współpracy. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wejdź w zakładkę Dołącz do nas i wypełnij formularz.